Liudmila Saulėnienė

house_value

Gana ilgai ir nesėkmingai bandžiau parduoti butą Naujamiestyje. Brokeris, su kuriuo bendradarbiavome, iš pradžių gana aktyviai ėmėsi pirkėjų paieškos, tačiau laikui bėgant atrodė, kad brokerio interesas parduoti mano butą mažėja, jis nebeatnaujina skelbimų, o dėl to ir šansų parduoti butą lieka nedaug. Per pusę metų buto buvo atėję apžiūrėti vos keli žmonės.

Vieną dieną man netikėtai paskambino brokeris Tomas Ignatavičius iš RE/MAX Apex agentūros ir pasiūlė savo paslaugas. Iš pradžių aš spyriojausi, galvojau, kad bus taip pat, kaip ir su pirmuoju brokeriu, tačiau pagalvojusi supratau, kad neturiu ko prarasti, tad sutikau bendradarbiauti su Tomu.

Vos pradėjus dirbti su Tomu, pardavimai įsisiūbavo neįtikėtinu greičiu – jis ėmėsi butą reklamuoti populiariausiuose šalies NT portaluose, taip pat pakabino reklamą mano balkone iš lauko pusės. Taigi, pirkėjus teko rinktis, o ne laukti jų; butas buvo parduotas per pusantro mėnesio. Ir viskas dėka Tomo Ignatavičiaus iniciatyvumo – jis nesėdėjo sudėjęs rankų, o aktyviai ieškojo pirkėjų.

Likau labai patenkinta, todėl tiems, kurie dar neišsirinko savo brokerio arba yra nepatenkinti dabartiniu, rekomenduoju kreiptis į Tomą Ignatavičių.