Aleksandra Stefanovič

Brokerį Tomą Ignatavičių pažįstu vos pusantro mėnesio. Daug mąsčiau apie savo sklypo pardavimą ir ieškojau sąžiningo žmogaus, kuris man galėtų padėti. NT brokeris Tomas buvo tas žmogus, kuris neatsisakė ir su mielu noru suteikė man pagalbą. Jis turi labai gerą priėjimą prie žmonių, labai profesionaliai atlieka savo darbą. Iš karto man patarė dėl sklypo pardavimo kainos, nors man iš pradžių kilo dvejonių ir norėjau įkainoti sklypą kiek brangiau. Tomas neturėjo nieko prieš ir sutiko, nors buvo tikras, kad nepavyks. Po kiek laiko susidomėjusių sklypu buvo nedaug, pasitaikė labai sunkiai sukalbami ir dažnai nuomonę keičiantys pirkėjai. Supratau, jog Tomas buvo teisus. Jis per mėnesį surado pirkėjus, kurie sutiko mokėti realią kainą.

Esu labai dėkinga NT brokeriui Tomui už puikiai atliktą darbą, už jo žmogiškumą, supratingumą. Tomas yra nuostabus žmogus ir jis pasieks labai daug, jis yra charizmatiškas, todėl labai pritraukia žmones prie savęs. Tomas savo darbą atlieka atsakingai, viską padaro laiku ir dar su kaupu. Pagal poreikį suorganizuoja visus susitikimus, paruošia sutartis, kitus dokumentus, ir man telieka pasirašyti. Į susitikimus važiuodavo ir po darbo, ir savaitgaliais. Niekada neskaičiavo laiko.

Kadangi brokerių rinkoje yra tikrai daug ir galima lengvai apsigauti, rekomenduoju kreiptis į RE/MAX brokerį Tomą Ignatavičių. Su juo niekada niekas nepraloš.