RE/MAX – tai tarptautinė, aukščiausios kokybės paslaugas teikianti nekilnojamojo turto kompanija, sėkmingai dirbanti daugiau nei 40 metų.

Kompanijos vertybės yra patikimumas, profesionalumas ir griežtų etikos standartų laikymasis. RE/MAX yra viena iš daugiausiai NT sandorių sudaranti kompanija Lietuvoje. Čia jie dirba per dešimtį metų.

Kompanija nuolatos investuoja į savo darbuotojus, organizuoja kryptingus mokymus, supažindina su dažnai kintančiomis rinkos tendencijomis, ugdo derybinius brokerių įgūdžius.

Viena iš pagrindinių RE/MAX vertybių yra patikimumas – efektyviai dirbanti komanda nustato tikslią parduodamo turto rinkos kainą, remdamiesi kas mėnesį atnaujinamais Registrų centre įregistruotų parduotų objektų duomenimis. Jie žino visų Lietuvoje įvykdytų sandorių statistiką, vykdo pasiūloje esančių panašių objektų analizę, parūpina oficialius turto vertintojus.

 

RE/MAX veikla Lietuvoje. Tai viena iš daugiausiai nekilnojamojo turto sandorių sudaranti kompanija Lietuvoje. Net ir krizės metu, RE/MAX sugebėjo išlaikyti sistemingą kompanijos augimą, kuris siekia net 25% per metus.

Jūsų objektas remax.lt puslapyje yra matomas tarptautiniu mastu – virš 100 šalių. Tiek šalių aptarnauja RE/MAX brokeriai. Kiekvienas objektas, nepriklausomai nuo jo paskirties ar vertės, yra reklamuojamas populiariausiuose šalies nekilnojamojo turto portaluose. Kompanija turi išskirtines reklamines pozicijas.

RE/MAX brokeriai dirba komandoje su nuolatiniu notaru, finansininku bei teisininku, kurie padeda paruošti pirkimo-pardavimo sutartis.

RE/MAX daro objekto vizualizacijas, trimačius planus, pataria, kaip paruošti objektą apžiūrai, padidinti jo vertę bei, žinoma, sėkmingai parduoti.